AKTUALNOŚCI

Powiat Kutnowski

Powiat Łowicki

warsztaty robocze

W dniu 14.04.2023 w godzinach 17:00-20:00 odbyły się warsztaty robocze w ramach przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju Dla Lokalnej Grupy Działania Obszar Zielonej Energii. Omówiliśmy i zaprezentowaliśmy wyniki badań, zaprojektowaliśmy wyniki badań, projektowaliśmy kierunki strategicznej interwencji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania OZE oraz budżet, cele, wskaźniki, plan działań finansowania. 

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Zapraszamy na warsztaty robocze w ramach przygotowania lokalnej strategii rozwoju dla loklanej grupy dzialania obszar zielonej energii

Szanowni Państwo, 

Zapraszam na warsztaty robocze w dniu 14.04.2023 w godzinach 17:00-20:00 w ramach przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju dla Lokalnej Grupy Działania Obszar Zielonej Energii.

Miejsce: BIBLIOTEKA PUBLICZNA I DOM KULTURY GMINY ZDUNY (sala konferencyjna), Zduny 1F, 99-440 Zduny

W programie:

-> Prezentacja i omówienie wyników badań

-> Projektowanie kierunków strategicznej interwencji Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania OZE

-> Projektowanie budżetu, celów, wskaźników, planu działania i finansowania

Zachęcam do udostępnienia grafiki, którą przesyłam w załączeniu na swoich profilach społecznościowych lub udostępnianie postu na  z naszego profilu Facebook https://www.facebook.com/lgdoze.  

Ponadto, uprzejmie proszę o potwierdzenie swojej obecności poprzez formularz https://forms.gle/5hHkbFWEafWQRDZj8, ewentualnie proszę o e-mail lub kontakt telefoniczny => https://www.lgd-oze.pl/.

Z poważaniem: 

Krzysztof Skowroński, 

Prezes Zarządu 

LGD OZE

Spotkania konsultacyjne

W dniach 19-30.09.2022 r. zrealizowaliśmy cykl 19 spotkań konsultacyjnych na terenie naszego obszaru działania! Bardzo dziękujemy za udostępnienie pomieszczeń oraz obecność. Był to intensywny czas spotkań, dyskusji i pracy o czym świadczą ciekawe mapy myśli.

Zapraszamy do udziału w przygotowaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Obszar Zielonej Energii na lata 2023-2027

Bardzo ważny jest Twój udział w tych działaniach. Dlatego prosimy w szczególności o:

1.   Wypełnienie ankiet: zgłoszenia swoich potrzeb elektronicznie – link do ankiety – https://cutt.ly/0BNwUCzprzedsięwzięć / inwestycji – link do ankiety https://cutt.ly/oBXcwdK bądź,

2.   Wypełnienie ankiet w formie papierowej (ankiety dostępne po najechaniu na grafiki). W przypadku wypełnienia wersji papierowej, prosimy o skan lub zdjęcie i przesłanie na adres e-mail:oze.lgd@gmail.com lub przesłanie Pocztą Polską.

3.   Zapraszamy do polubienia strony https://www.facebook.com/lgdoze, w tym udostępniania postów

zAPRASZAMY DO UDZIAŁU W GRUPIE ROBOCZEJ

Chcesz wspomóc budowanie Lokalnej Strategii Rozwoju napisz lub zadzwoń do nas do 12.09.2022

Szanowni Państwo

Realizując kolejne z zadań naszej formacji – Lokalnej Grupy Działania Obszar Zielonej Energii, jakim jest zacieśnienie współpracy ze społecznością lokalną, chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w konsultacjach społecznych. Celem tych spotkań będzie m .in. zdiagnozowanie i określenie potrzeb mieszkańców powiatów łowickiego i kutnowskiego. Jesteśmy przekonani, że spotkania z Państwem pozwolą nam na ustalenie, o jakich kwestiach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych, odpowiadających na aktualne potrzeby.
HARMONOGRAM SPOTKAŃ KONSULTACYJNYCH W GMINACH Z OBSZARU LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA OBSZAR ZIElONEJ ENERGII

Przygotowanie LSR jest współfinansowane, w szczególności ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020